Вход Търсене

Мнения и оценки за потребител

Име / Мнение
 пацата 
Здравко, благодаря ти за помощта по издирването на белия ми гълъб!
 Lahor_82 
Така е Колега тази тежка зима мн. Вино пие, а вие в Гълъбово сте добре с парно! Поздрави и мн. Успех през 2012г.
 da_ko 
Ч н г дасте живи и здрави.
 boian totev 
Ч. Н. Г. Здраве и много гълъби и успехи в небето. . .
 marin kanev 
Честита нова година пожелажам ти много успехи в личен и професионален план през 2012година, и много добри часове от пазарджишките гълъби !
 Pesho Bombeliata  
Здравко мажи гълъба с лекарство по гърба най-лошия сокола като го удари умира веднага тоя лек има ефект успех.



Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »