| Име / Мнение |
|---|
| Neni Якалиите са страхотни, но да беше по-ниска примерно цената. . . . . . . . . . . . . . . Не всеки има възможности. Иначе бих отглеждал. Браво! |
| stiliyan stoyanov В събота или неделя ако хоим на село с мойта кола щи са обадя чт пет благодаря една кокарджа ма удари и ма занули взех някакви пощи не ги знам какви са трябва да ги видиш. |
| stojnrokera Чочо здравей имам пощи доста обадисе ще измислим нещо; |
| stiliyan stoyanov Имаш ли пощенски за тамазлък. |
| stiliyan stoyanov Имаш ли женска пощенска. |
| lliubomir Колега каква е цената на якалиите по точно мъжкар. |
| Венцислав Тодоров Колега в близките дни ще ти се обадя по телефона за един чифт фенерлий, много ми харесаха, имат огромни опашки + стойка всичко е на ОК, жеая ти успех и всичко най-добророчаквай обаждане от баща ми за да се разберете за чифт! |
| 4040 Браво рокер гълъбцетата са супер. |
| Subaru Какви пари са женските фенерлии? |
| vladi85 Колега, на какви пари даваш якалиите? |
| 4040 гълъбите са добри, но в лице малко слабички гълъбаря също малко куца |
| Yasen Yanev Колега красиви фенерлии и якалии, такива гълъби притежават само опитните гълъбари Браво :) |
| Добър ден колега, на каква цена продаваш якалиите? :) |
| Колега, ако ти трябват бели се обаждай мен ми е нужен червен мъжкар как ги продаваш? |
| ilko_95 За колко продаваш фенерлиите? /Админ: Моля, пишете на КИРИЛИЦА! Мнения на латиница няма да бъдат толерирани и ще бъдат изтривани./ |
| Криско Якалиите са страшни. |
| Криско Якалиите ти са страшни! |
Последна новина
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]
Предстоящи изложби и пазари
» Пазар за гълъби и декоративни дребни животни» Консултативен център по гълъбовъдство, орг. СГП Кракра Пернишки - гр. Перник
» Изложба на гълъби, пернати и зайци, орг. Сдружение Птицевъд и Зайцевъд
Гълъбовъди на път
ново Исперих СофияЗдравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.
Обява на фокус
- Продавам Американски гиганти
- Продавам Американски гиганти
Калкулатори
Дата на снасяне на яйцата:
- Дата на излюпване: ??.??.????
- Дата на пролитане: ??.??.????
- Още калкулатори
