Вход Търсене

Мнения и оценки за потребител

Име / Мнение
 Selqnina 
Колега, щом са в твоя гълъбарник значи са лично твои гълъбетата, все от някъде трябва да се започне, нали така... :) Страшни фенерлии, такива не съм виждал, БРАВО!!!
 stojnrokera 
Явно вече се си научил щом се хвалиш с чужда стока, покажи пилета от тебе вадени колега!
 stojnrokera 
Млад и неопитен, но ще се научи с времето.



Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »