Вход Търсене

Мнения и оценки за потребител

Име / Мнение
 цецо72 
Ти с чужди снимки ли си правиш галерията? Свали ги веднага, ако твърдиш, че са твой качи други.
  
Галински, не бъди лош, остави човека... нека се порадва, пък после ще делите житото дето ги храниш! :)
 Галински 
Ей *ЦЕЗУРИРАНО* махай снимката веднага да не ти *ЦЕНЗУРИРАНО*! Защо крадеш снимките ми и на колегите гълъбари!!!
 Галински 
Я да махаш моята снимка веднага!



Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »