Последни мнения и оценки на снимки от mladenski
| Оценка | Снимка | Мнение, препоръка |
|---|---|---|
05.06.2016 г. | - снимката е била изтрита - | Здр колеги кои претижава точно тези гълъби искам да си купя. |
22.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Колега качвам снимка от компетишан от миналата година на пакистански гълъби в Англия. |
14.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Колега с теб Маи си говорим на различни езици няма значение в краина сметка всеки гледа какви то си иска гълъби ти какви гълъби имаш колега дори и галерия нямаш. |
14.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Да виждал съм да вдигат пакита ако искаш да ти пратя протоколи от миналата година на съзтезанията на пакита в Лондон да видиш колко са хвърчали. |
13.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Най-добрия ниско летач се казва английски типлер те летят и по 20 ч като ги друсат с хапчета да. |
13.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Колега Велев като мислиш че пакитата не са нищо особено защо се вълнуваш от тях. |
13.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Аз съм в Англия и немога да намеря Типлери да летят високо всичко е ниско летач . Гледал съм Типлери в бг Типлери не излиза толкова на високо като пакистанеца. |
13.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Здр колеги в бг съм гледал само Типлери високолетачи . Пакистанците точно това ги прави по добри тези гълъби , че летят всеки ден те възстановяват много бързо незнам как но е така пакистанския гълъб иска да лети всеки ден. Ако ги пъдиш като другите гълъби те не летят. |
10.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Много е простичко няма какво да ви убиждавам влезте в нета напишете кои са наѝ добрите високолетачи в света и ще видите . И в България има такива пакистански гълъби които летят сял ден и момчето ми каза че и всеки ден да ги вдига си правят много часове това им е хубавото на тези гълъби можеш да ги вдигаш всеки ден. |
09.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Миналата година си бях в бг за 3 месеца през лятото нямах възможност да запъдя малки гълъби а за загубеното време не мога да кажа защото двойка млади гълъбчета продавам за 200паунда аз на това не му викам загубено време колега загубено време е когато си играеш да го научиш и сокола го вземе това е загубено време. |
08.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Сега започнах да вадя малки и да бъда честен не мога да си оставя нищо за мен много хора искат малките. |
08.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Лондон Англия. |
07.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Колеги когато вкарам моите гълъби в бг ще ви поканя да видите колко хвърчат. |
07.04.2016 г. | Golden - снимката е била изтрита - | Здр колега това което виждаш на снимката е 100% Голдън. |
04.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Имам приятели пакистанци и ми казват че в Пакистан гълъбите летят по 15-18 часа а когато казвам че летят високо имам предвид че тези гълъби през 2-3 часа можеш да ги видиш за малко и пак изчезват на височина която само с бинокъл можеш да ги виждаш. |
03.04.2016 г. | 35 waley - снимката е била изтрита - | Здр колега тези гълъби имат различен полет от Типлери . Пакистанските гълъби са малко като пазарджишките не хвърчат на ято като Типлерите имат много лек полет и се вдигат много на високо хубавото при пакитата че могат да хвърчат в много горешто време и правят много часове с две думи много добри гълъби. |
28.05.2015 г. | типлери високолетачи - снимката е била изтрита - | Здрасти колега дай някакъв номер за връзка искам да купя от типлери. |
22.05.2015 г. | пакистански - снимката е била изтрита - | Сега ги уча до къщата и обратно ще разбера много скоро как ще се представят. |
16.05.2015 г. | типлери високолетачи - снимката е била изтрита - | Здрасти колега продаваш ли от тези красавци. |
12.05.2015 г. | типлери високолетачи - снимката е била изтрита - | Здрасти колега много красиви типлери как са с хвърченето колко часа ти правят. |
20.04.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Здрасти колега имаш ли малки от този чифт искам да си купя. |
15.03.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Уникални 6. |
12.03.2015 г. | типлери - снимката е била изтрита - | Брат ти държиш ли ги гълъби те. |
12.03.2015 г. | типлери - снимката е била изтрита - | Много ми е хубава но нещо не снася лежи но няма яйца. |
11.03.2015 г. | пакистански - снимката е била изтрита - | От този чифт имам яйца чакам пилета до няколко дена. Щте пробвам младите тези не смея да пускам че първите ги изгубих. |
08.03.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Колега много красиви птици тези теди ли ги водят, правят ли часове? |
08.03.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Колега доволен ли си от пакитата и аз сега почвам да ги развъждане ти от Англия ли си ги взимал? |
08.03.2015 г. | пакистански - снимката е била изтрита - | А другият според теб каква порода е? |
08.03.2015 г. | царя на небето - снимката е била изтрита - | Здрасти колега много красив гълъб пакистански е нали? |
Последна новина
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]
Предстоящи изложби и пазари
» Пазар за гълъби и декоративни птици и други дребни животни» Изложба на гълъби, пернати и зайци, орг. Сдружение Птицевъд и Зайцевъд
Гълъбовъди на път
ново Исперих СофияЗдравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.
Обява на фокус
- Продавам Американски гиганти
- Продавам Американски гиганти
Калкулатори
Дата на снасяне на яйцата:
- Дата на излюпване: ??.??.????
- Дата на пролитане: ??.??.????
- Още калкулатори
