Вход Търсене

Последни мнения и оценки на снимки от  Zarko


ОценкаСнимкаМнение, препоръка

16.03.2016 г.
- снимката е била изтрита -Браво колега, мн хубави черно-бели показа. .

12.06.2015 г.
- снимката е била изтрита -Колега, радвам се че ти харесва. . *.

11.06.2015 г.
- снимката е била изтрита -Тия дни много жега, а и гледам дават да напича още, вземи мерки, това е моето мнение . . Успешен сезон и на теб . .

19.05.2015 г.
- снимката е била изтрита -Браво, красиви са !

13.05.2015 г.
- снимката е била изтрита -Да, готино гълъбче е . . От днес го подкарах на вдигане. .

25.04.2015 г.
Младежчетата
- снимката е била изтрита -
Да, ще ги правим космонавти. .

16.04.2015 г.
- снимката е била изтрита -Нощни животни са, докато пресичат нощем пътя често създават главоболие на шофьорите . .

16.04.2015 г.
- снимката е била изтрита -Мен ми приличат на някакъв вид папагали . . .

22.01.2015 г.
- снимката е била изтрита -Хахах е нищо, грешна преценка. . Жив и здрав да ти е, и да навадиш мн малки от него . . : ).

22.01.2015 г.
- снимката е била изтрита -Браво колега, хубава гълъбица . .

11.12.2014 г.
- снимката е била изтрита -Браво колега*, жив и здрав да си, ти и птиците ти . . *.

09.12.2014 г.
- снимката е била изтрита -Благодаря *.

07.12.2014 г.
- снимката е била изтрита -* Разузнавателния подземен отряд, е сериозен да *. . . . . . *.

07.12.2014 г.
- снимката е била изтрита -*.

03.12.2014 г.
- снимката е била изтрита -Браво*, мн добре изглеждат . . Успех в полетите, колега *.

02.12.2014 г.
- снимката е била изтрита -* живи и здрави да са ти *.

01.12.2014 г.
- снимката е била изтрита -Да колега, справя се добре, имам няколко такива немски машинки и ловувам с тях само на хищник, под и над земя . . . . Прегледах ти галерията и ти имаш хубава стока ( кучета - гълъби ) *.

01.12.2014 г.
Старият д"звер
- снимката е била изтрита -
Радвам се че ви харесва колеги *.

11.11.2014 г.
тиква и собственик
- снимката е била изтрита -
ООп бат Иване, тая година за сефте садя от тия твой семки и още не вярвам какво израстна 90 -93 кг гиганти, луда работа . . Целия квартал семки искат.

12.06.2014 г.
- снимката е била изтрита -Браво колега, адреналина е най голям когато за няколко дни изпопада целият отбор . .

10.06.2014 г.
- снимката е била изтрита -Браво колега. . . ! Дано събориш, всички произведени през 2014 . . !

08.06.2014 г.
podarak ot dim4o doi4inov saboren ot men dnes
- снимката е била изтрита -
Браво !

23.05.2014 г.
гълъби на глас и въртене
- снимката е била изтрита -
Много е интересно това гълъбе братко . .

21.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Ради, ето е машинката, на старо се доказа, за 17-дни вдигане . .

20.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Ако си мислиш, че не съм ги вдигал, много се лъжеш. . Не знам при кой как падат, коментирам аз какво съм видял. . Някой не могат да наберат височина, други въртят, но по слабо и от месните преметачи, тук където гледат хората . . Чакам с нетърпение да почнеш да вдигаш, и тогава ще говорим за болки в главата . .

20.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Аз тях не съм вдигал, вдигах малки от тях. . ! Подарих ги на един младеж, тук от село, старите и 5-броя млади от тях, но едва ли ще ги вдига . .

20.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Махнах ги всичките, човек . . Знаеш, че ги взех заради въртенето, но не беше това което казваше. .

19.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Скоро и това ще стане : ).

19.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Железо е братко . .

19.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Голям адреналин днес с това гълъбе . . Падна от точка, вдигна се, набра височина и пак падна . .

17.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Красота е, бат Веско . .

17.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Браво . .

17.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Радвам се, че ти харесва колега . .

16.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Качих снимката, но съм е снимал небрежно, не съм е чакал да се пери и да чупи вратът . . ;) Виж е, като снимам и другите ще ги кача, сега отивам си лягам, лекаа . .

16.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Сега ще кача една снимка, че другите не съм ги снимал. . . . Трябва ги нащракам да не ми е галерията "" Белослатински"" празна . . .

16.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Значи са супер ;).

16.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Благодаря, и двете паднаха от хубава височина. . Белокрилото падна първо, но не можахме го намерим, или някоя котка ни е изпреварила, а другото падна 6 дни след първото, но всичко е ок с него . .

13.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Точно същите нямам, но подобни има с по тъмно сиво. . . За летенето няма да е само летене, ще има и въртене. . Ако искаш заповядай, да ги видиш на място по време на полет *.

13.05.2014 г.
- снимката е била изтрита -Хари, тези са си вечно мой . . Имам др неврени, може да измислим нещо . . Ако искаш ми се обади . .

24.04.2014 г.
- снимката е била изтрита -Не се и съмнявам *.

23.04.2014 г.
- снимката е била изтрита -Направи много сериозно падане гълъбичката *, и е сред живите за моя радост.

29.03.2014 г.
домашни любимци
- снимката е била изтрита -
Съсипа ги човек, браво . . . ! Трябва да им се намалява популацията . .

29.03.2014 г.
тунелен капан
- снимката е била изтрита -
Намери ме ако искаш в скайпа, ще ти пратя клип .

28.03.2014 г.
тунелен капан
- снимката е била изтрита -
Да, и аз яйце слагам, цяло или пробито с игла на няколко места . . На риба също се ловят, но и мн котки също . . От начало зареждах с гълъб, но на яйце слуката е 100% - ва. .

28.03.2014 г.
тунелен капан
- снимката е била изтрита -
Имаше един период, в който се ловяха порове през вечер, 2 едри и 3 по дребни, явно са били семейство. . Ти на жива стръв ( гълъб ) ли го зареждаш капана ?

28.03.2014 г.
Джеска на 4 мес
- снимката е била изтрита -
Живи може само да ги облайва без контакт ( примерно докато е в капана ) . . С умряла белка може да е дразниш да е по-мачка, да се надъхва . .

28.03.2014 г.
тунелен капан
- снимката е била изтрита -
Щом си е хванал, значи проблем няма. . Аз останах с убеждение че е избягала . .

28.03.2014 г.
тунелен капан
- снимката е била изтрита -
Пламене имала е дни батко. . . А до колкото тия мрежи, бях споменал че няма да издържат, и аз бях мн уверен в тях, но имаше пробив . . Влез в галерията ми и виж какви решетки съм сложил на моя капан, и там по някога къса заварка на пръчка. .

26.03.2014 г.
тунелен капан-механизъм
- снимката е била изтрита -
Браво за капанчето, колегата се е постарал доста. . И аз ги ловя с подобен капан, но с по опростен механизъм на стъпалото . . Също така, искам да кажа че капана ми беше с такава поцинкована мрежа, но не издържа много, белките е късат от стискане със зъби, колкото и невъзможно да звучи . .

13.03.2014 г.
- снимката е била изтрита -Да колега, радват ме, и в полет и във въртене . .

11.02.2014 г.
съборено днес
- снимката е била изтрита -
Браво за събарянето. . . Като гледам не е имал късмет гълъба, но в тоя спорт ги има и тези неща . . . .

31.01.2014 г.
- снимката е била изтрита -Благодарско Венко. . .

31.01.2014 г.
- снимката е била изтрита -Ххахаха, значи им знаеш способностите в полет и въртене. . .

30.01.2014 г.
- снимката е била изтрита -Радвам се, че ти харесват. . . Ради е виновен да ги имам аз, а за въртенето няма какво да коментираме, също така са издръжливи и на тежки падания, корави гълъби са. .

30.01.2014 г.
- снимката е била изтрита -Браво колега, хубава стока имаш . .

30.01.2014 г.
Хасковски карабаши
- снимката е била изтрита -
Здрасти колега, вдигаш ли от тия машини. .

10.01.2014 г.
- снимката е била изтрита -Стоката е ОГИН ** . .

08.01.2014 г.
- снимката е била изтрита -Ясно, аз си помислих, че сега е намерено и ми стана интересно *.

08.01.2014 г.
- снимката е била изтрита -Здрасти колега, според мен и да го върнеш шанса му за оцеляване е минимален, до колкото съм запознат би трябвало да се раждат през май-юни-юли . . .

05.01.2014 г.
- снимката е била изтрита -Браво, красив е гълъба *.

03.01.2014 г.
пазарджишки бенкалия
- снимката е била изтрита -
Хубава стока, имаш ли някой съборен мъжки да си закупя от теб *.

29.12.2013 г.
джеси
- снимката е била изтрита -
Наострило е опашлето * стойки нещо прави *.

18.12.2013 г.
- снимката е била изтрита -Харесва ми . . *.

18.12.2013 г.
- снимката е била изтрита -Браво, хубава стока имаш колега *.

13.12.2013 г.
съборени гълъби
- снимката е била изтрита -
Браво, много хубави гълъбета *. . Живи и здрави да са ти ! **.

08.10.2013 г.
- снимката е била изтрита -Благодарско брат, няма как да не ме радва ; ).

05.10.2013 г.
саксани
- снимката е била изтрита -
Браво, красиви са .

02.10.2013 г.
saboren
- снимката е била изтрита -
Красив е браво .

01.10.2013 г.
съборен
- снимката е била изтрита -
Еваларка, хубаво гълъбе. . Живо и здраво да е и да навадиш мн бомби от него .

25.09.2013 г.
- снимката е била изтрита -Големи гадини са тия белки и порове. Доста патих преди години с тях, забравиш ли да затвориш гълъбарника нямаше прошка. . Направих капан който се оказа доста сполучлив и ги лови безотказно. . Ако някой се интересува от капана и най вече от механизма му, да ме намери в скайпа ще му обясня всичко. . Давал съм го на много препатили колеги и са ловили виновните гадини . .

09.09.2013 г.
- снимката е била изтрита -Живи и здрави да са ти приятелю .

05.09.2013 г.
помориец от извора
- снимката е била изтрита -
Интересна шарка, жив и здрав да е . .

04.09.2013 г.
- снимката е била изтрита -Благодаря брата, благодарение на теб ги имам тези и вс други . . .

20.08.2013 г.
- снимката е била изтрита -Ооо да, докато обикаляше покрай хранилката и се пързоли от една курешка и право на гръбина падна . Майтапа на страна, искам да използвам момента и да благодаря на Ради от гр. Перник. . Благодаря приятелю за гълъбите с който ме задоми . .

20.08.2013 г.
малчоганите вдигат:)
- снимката е била изтрита -
Браво на младежите, красива снимка. . Да са живи и здрави . . .

19.08.2013 г.
- снимката е била изтрита -Благодаря.

04.08.2013 г.
- снимката е била изтрита -Тоше, тия са някакви младежи, който са израснали в някоя от необитаваните къщи около мен, и в търсене на храна попадат в капаните, . . . Няма се учудя ако се хване още някое, тия дни . . .

30.07.2013 г.
- снимката е била изтрита -Уж ги контролираме, но са доста гадове. . Най малко очаквах, че лисица ще се хване, но ето че се хвана. . Желая и на теб много успех в развъждането и постиженията с летците . . .

28.07.2013 г.
- снимката е била изтрита -Тоше имам Ягдтериери днес е пуснах на един от тях, та е мандръсаааа . .

13.07.2013 г.
- снимката е била изтрита -Браво . . . !

30.06.2013 г.
- снимката е била изтрита -Браво, много ми харесват . . .

03.06.2013 г.
- снимката е била изтрита -Убави гълъбенца . . .

03.06.2013 г.
- снимката е била изтрита -Красиви са, браво . .

25.04.2013 г.
- снимката е била изтрита -Благодаря колега, жив и здрав, * успех през сезона и на теб ***.

21.04.2013 г.
- снимката е била изтрита -Хубав гълъби, браво *.

20.04.2013 г.
- снимката е била изтрита -Браво . . *.

26.03.2013 г.
на глас и въртене
- снимката е била изтрита -
Всеки отглежда това което му харесва и доставя удоволствие . .

25.03.2013 г.
леко кадрави
- снимката е била изтрита -
Красота. ! Пусках ли? Как са на въртене ?

25.03.2013 г.
пискалета
- снимката е била изтрита -
Хубави гълъбета. .

19.03.2013 г.
на глас и въртене
- снимката е била изтрита -
Красоти . . .

10.12.2012 г.
- снимката е била изтрита -Красота . . .

07.11.2012 г.
- снимката е била изтрита -Много добре изглежда, според мен . . Браво.

07.11.2012 г.
- снимката е била изтрита -Благодаря Ради, благодаря за хубавия подарък още веднъж . .

07.11.2012 г.
- снимката е била изтрита -Младене взимал съм от тия гълъби, и съм доволен, гълъбчетата дето ги взех на първо вдигане почнаха сядат. .

07.11.2012 г.
- снимката е била изтрита -На края на капана колега, дето е стъпалото което задейства механизмът на вратичката има допълнителна клетка с жив гълъб ;) Влизат и на риба, но на рибата и мн котки се ловят . . .

02.11.2012 г.
- снимката е била изтрита -Браво на малкия, много е пораснал . . Жив и здрав да е . .

14.10.2012 г.
- снимката е била изтрита -Еваларка колега, много добре изглежда гълъбарника, личи мерака с който си го изградил . . . Успех в развъждането . . . .

06.10.2012 г.
- снимката е била изтрита -Красавец беше да, но вече ще ловува във вечните ловни полета. .

28.07.2012 г.
4akali
- снимката е била изтрита -
Добра работа колега, на варда ли ги трепа . . ?

22.07.2012 г.
- снимката е била изтрита -Гълъбът ми е подарък от Александър Павлов от Бургас . . . Благодаря ти са подарения адреналин приятелю : ).

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »