Последни мнения и оценки на снимки от Zarko
| Оценка | Снимка | Мнение, препоръка |
|---|---|---|
16.03.2016 г. | - снимката е била изтрита - | Браво колега, мн хубави черно-бели показа. . |
12.06.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Колега, радвам се че ти харесва. . |
11.06.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Тия дни много жега, а и гледам дават да напича още, вземи мерки, това е моето мнение . . Успешен сезон и на теб . . |
19.05.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Браво, красиви са ! |
13.05.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Да, готино гълъбче е . . От днес го подкарах на вдигане. . |
25.04.2015 г. | Младежчетата - снимката е била изтрита - | Да, ще ги правим космонавти. . |
16.04.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Нощни животни са, докато пресичат нощем пътя често създават главоболие на шофьорите . . |
16.04.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Мен ми приличат на някакъв вид папагали . . . |
22.01.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Хахах е нищо, грешна преценка. . Жив и здрав да ти е, и да навадиш мн малки от него . . : ). |
22.01.2015 г. | - снимката е била изтрита - | Браво колега, хубава гълъбица . . |
11.12.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Браво колега |
09.12.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Благодаря |
07.12.2014 г. | - снимката е била изтрита - | |
07.12.2014 г. | - снимката е била изтрита - | |
03.12.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Браво |
02.12.2014 г. | - снимката е била изтрита - | |
01.12.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Да колега, справя се добре, имам няколко такива немски машинки и ловувам с тях само на хищник, под и над земя . . . . Прегледах ти галерията и ти имаш хубава стока ( кучета - гълъби ) |
01.12.2014 г. | Старият д"звер - снимката е била изтрита - | Радвам се че ви харесва колеги |
11.11.2014 г. | тиква и собственик - снимката е била изтрита - | ООп бат Иване, тая година за сефте садя от тия твой семки и още не вярвам какво израстна 90 -93 кг гиганти, луда работа . . Целия квартал семки искат. |
12.06.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Браво колега, адреналина е най голям когато за няколко дни изпопада целият отбор . . |
10.06.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Браво колега. . . ! Дано събориш, всички произведени през 2014 . . ! |
08.06.2014 г. | podarak ot dim4o doi4inov saboren ot men dnes - снимката е била изтрита - | Браво ! |
23.05.2014 г. | гълъби на глас и въртене - снимката е била изтрита - | Много е интересно това гълъбе братко . . |
21.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Ради, ето е машинката, на старо се доказа, за 17-дни вдигане . . |
20.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Ако си мислиш, че не съм ги вдигал, много се лъжеш. . Не знам при кой как падат, коментирам аз какво съм видял. . Някой не могат да наберат височина, други въртят, но по слабо и от месните преметачи, тук където гледат хората . . Чакам с нетърпение да почнеш да вдигаш, и тогава ще говорим за болки в главата . . |
20.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Аз тях не съм вдигал, вдигах малки от тях. . ! Подарих ги на един младеж, тук от село, старите и 5-броя млади от тях, но едва ли ще ги вдига . . |
20.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Махнах ги всичките, човек . . Знаеш, че ги взех заради въртенето, но не беше това което казваше. . |
19.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Скоро и това ще стане : ). |
19.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Железо е братко . . |
19.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Голям адреналин днес с това гълъбе . . Падна от точка, вдигна се, набра височина и пак падна . . |
17.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Красота е, бат Веско . . |
17.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Браво . . |
17.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Радвам се, че ти харесва колега . . |
16.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Качих снимката, но съм е снимал небрежно, не съм е чакал да се пери и да чупи вратът . . ;) Виж е, като снимам и другите ще ги кача, сега отивам си лягам, лекаа . . |
16.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Сега ще кача една снимка, че другите не съм ги снимал. . . . Трябва ги нащракам да не ми е галерията "" Белослатински"" празна . . . |
16.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Значи са супер ;). |
16.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Благодаря, и двете паднаха от хубава височина. . Белокрилото падна първо, но не можахме го намерим, или някоя котка ни е изпреварила, а другото падна 6 дни след първото, но всичко е ок с него . . |
13.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Точно същите нямам, но подобни има с по тъмно сиво. . . За летенето няма да е само летене, ще има и въртене. . Ако искаш заповядай, да ги видиш на място по време на полет |
13.05.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Хари, тези са си вечно мой . . Имам др неврени, може да измислим нещо . . Ако искаш ми се обади . . |
24.04.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Не се и съмнявам |
23.04.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Направи много сериозно падане гълъбичката |
29.03.2014 г. | домашни любимци - снимката е била изтрита - | Съсипа ги човек, браво . . . ! Трябва да им се намалява популацията . . |
29.03.2014 г. | тунелен капан - снимката е била изтрита - | Намери ме ако искаш в скайпа, ще ти пратя клип . |
28.03.2014 г. | тунелен капан - снимката е била изтрита - | Да, и аз яйце слагам, цяло или пробито с игла на няколко места . . На риба също се ловят, но и мн котки също . . От начало зареждах с гълъб, но на яйце слуката е 100% - ва. . |
28.03.2014 г. | тунелен капан - снимката е била изтрита - | Имаше един период, в който се ловяха порове през вечер, 2 едри и 3 по дребни, явно са били семейство. . Ти на жива стръв ( гълъб ) ли го зареждаш капана ? |
28.03.2014 г. | Джеска на 4 мес - снимката е била изтрита - | Живи може само да ги облайва без контакт ( примерно докато е в капана ) . . С умряла белка може да е дразниш да е по-мачка, да се надъхва . . |
28.03.2014 г. | тунелен капан - снимката е била изтрита - | Щом си е хванал, значи проблем няма. . Аз останах с убеждение че е избягала . . |
28.03.2014 г. | тунелен капан - снимката е била изтрита - | Пламене имала е дни батко. . . А до колкото тия мрежи, бях споменал че няма да издържат, и аз бях мн уверен в тях, но имаше пробив . . Влез в галерията ми и виж какви решетки съм сложил на моя капан, и там по някога къса заварка на пръчка. . |
26.03.2014 г. | тунелен капан-механизъм - снимката е била изтрита - | Браво за капанчето, колегата се е постарал доста. . И аз ги ловя с подобен капан, но с по опростен механизъм на стъпалото . . Също така, искам да кажа че капана ми беше с такава поцинкована мрежа, но не издържа много, белките е късат от стискане със зъби, колкото и невъзможно да звучи . . |
13.03.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Да колега, радват ме, и в полет и във въртене . . |
11.02.2014 г. | съборено днес - снимката е била изтрита - | Браво за събарянето. . . Като гледам не е имал късмет гълъба, но в тоя спорт ги има и тези неща . . . . |
31.01.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Благодарско Венко. . . |
31.01.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Ххахаха, значи им знаеш способностите в полет и въртене. . . |
30.01.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Радвам се, че ти харесват. . . Ради е виновен да ги имам аз, а за въртенето няма какво да коментираме, също така са издръжливи и на тежки падания, корави гълъби са. . |
30.01.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Браво колега, хубава стока имаш . . |
30.01.2014 г. | Хасковски карабаши - снимката е била изтрита - | Здрасти колега, вдигаш ли от тия машини. . |
10.01.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Стоката е ОГИН |
08.01.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Ясно, аз си помислих, че сега е намерено и ми стана интересно |
08.01.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Здрасти колега, според мен и да го върнеш шанса му за оцеляване е минимален, до колкото съм запознат би трябвало да се раждат през май-юни-юли . . . |
05.01.2014 г. | - снимката е била изтрита - | Браво, красив е гълъба |
03.01.2014 г. | пазарджишки бенкалия - снимката е била изтрита - | Хубава стока, имаш ли някой съборен мъжки да си закупя от теб |
29.12.2013 г. | джеси - снимката е била изтрита - | Наострило е опашлето |
18.12.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Харесва ми . . |
18.12.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Браво, хубава стока имаш колега |
13.12.2013 г. | съборени гълъби - снимката е била изтрита - | Браво, много хубави гълъбета |
08.10.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Благодарско брат, няма как да не ме радва ; ). |
05.10.2013 г. | саксани - снимката е била изтрита - | Браво, красиви са . |
02.10.2013 г. | saboren - снимката е била изтрита - | Красив е браво . |
01.10.2013 г. | съборен - снимката е била изтрита - | Еваларка, хубаво гълъбе. . Живо и здраво да е и да навадиш мн бомби от него . |
25.09.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Големи гадини са тия белки и порове. Доста патих преди години с тях, забравиш ли да затвориш гълъбарника нямаше прошка. . Направих капан който се оказа доста сполучлив и ги лови безотказно. . Ако някой се интересува от капана и най вече от механизма му, да ме намери в скайпа ще му обясня всичко. . Давал съм го на много препатили колеги и са ловили виновните гадини . . |
09.09.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Живи и здрави да са ти приятелю . |
05.09.2013 г. | помориец от извора - снимката е била изтрита - | Интересна шарка, жив и здрав да е . . |
04.09.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Благодаря брата, благодарение на теб ги имам тези и вс други . . . |
20.08.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Ооо да, докато обикаляше покрай хранилката и се пързоли от една курешка и право на гръбина падна . Майтапа на страна, искам да използвам момента и да благодаря на Ради от гр. Перник. . Благодаря приятелю за гълъбите с който ме задоми . . |
20.08.2013 г. | малчоганите вдигат:) - снимката е била изтрита - | Браво на младежите, красива снимка. . Да са живи и здрави . . . |
19.08.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Благодаря. |
04.08.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Тоше, тия са някакви младежи, който са израснали в някоя от необитаваните къщи около мен, и в търсене на храна попадат в капаните, . . . Няма се учудя ако се хване още някое, тия дни . . . |
30.07.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Уж ги контролираме, но са доста гадове. . Най малко очаквах, че лисица ще се хване, но ето че се хвана. . Желая и на теб много успех в развъждането и постиженията с летците . . . |
28.07.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Тоше имам Ягдтериери днес е пуснах на един от тях, та е мандръсаааа . . |
13.07.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Браво . . . ! |
30.06.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Браво, много ми харесват . . . |
03.06.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Убави гълъбенца . . . |
03.06.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Красиви са, браво . . |
25.04.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Благодаря колега, жив и здрав, |
21.04.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Хубав гълъби, браво |
20.04.2013 г. | - снимката е била изтрита - | Браво . . |
26.03.2013 г. | на глас и въртене - снимката е била изтрита - | Всеки отглежда това което му харесва и доставя удоволствие . . |
25.03.2013 г. | леко кадрави - снимката е била изтрита - | Красота. ! Пусках ли? Как са на въртене ? |
25.03.2013 г. | пискалета - снимката е била изтрита - | Хубави гълъбета. . |
19.03.2013 г. | на глас и въртене - снимката е била изтрита - | Красоти . . . |
10.12.2012 г. | - снимката е била изтрита - | Красота . . . |
07.11.2012 г. | - снимката е била изтрита - | Много добре изглежда, според мен . . Браво. |
07.11.2012 г. | - снимката е била изтрита - | Благодаря Ради, благодаря за хубавия подарък още веднъж . . |
07.11.2012 г. | - снимката е била изтрита - | Младене взимал съм от тия гълъби, и съм доволен, гълъбчетата дето ги взех на първо вдигане почнаха сядат. . |
07.11.2012 г. | - снимката е била изтрита - | На края на капана колега, дето е стъпалото което задейства механизмът на вратичката има допълнителна клетка с жив гълъб ;) Влизат и на риба, но на рибата и мн котки се ловят . . . |
02.11.2012 г. | - снимката е била изтрита - | Браво на малкия, много е пораснал . . Жив и здрав да е . . |
14.10.2012 г. | - снимката е била изтрита - | Еваларка колега, много добре изглежда гълъбарника, личи мерака с който си го изградил . . . Успех в развъждането . . . . |
06.10.2012 г. | - снимката е била изтрита - | Красавец беше да, но вече ще ловува във вечните ловни полета. . |
28.07.2012 г. | 4akali - снимката е била изтрита - | Добра работа колега, на варда ли ги трепа . . ? |
22.07.2012 г. | - снимката е била изтрита - | Гълъбът ми е подарък от Александър Павлов от Бургас . . . Благодаря ти са подарения адреналин приятелю : ). |
Последна новина
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]
Предстоящи изложби и пазари
» Изложение на водещи фирми за аксесоари за гълъби, пойни и декоративни птици» Пазар за гълъби и декоративни птици и други дребни животни
» Изложба на гълъби, пернати и зайци, орг. Сдружение Птицевъд и Зайцевъд
Гълъбовъди на път
ново Исперих СофияЗдравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.
Обява на фокус
- Тимишоарски шарен
- При интерес- Живко Жечев 0888 537 857
Калкулатори
Дата на снасяне на яйцата:
- Дата на излюпване: ??.??.????
- Дата на пролитане: ??.??.????
- Още калкулатори
