Вход Търсене

Последни мнения и оценки на снимки от  emo-pe6tera


ОценкаСнимкаМнение, препоръка

31.03.2012 г.
- снимката е била изтрита -47 минути се борих с тожа жижотно. Тук в Испаниа има голиами закони и с мрежи и лотки е забранено за тожа имат хората такижа риби а в БГ ниамаме дори и жаби.

31.03.2012 г.
- снимката е била изтрита -Мерси колега да ви се враща.

31.03.2012 г.
- снимката е била изтрита -Колега аз сам 192 см а този звиар е 222см и е 117кг. Ок като се видиа с Ванката по скаипа сще му предам мн поздрави.

02.12.2011 г.
- снимката е била изтрита -Колега този водоем се казва река Ебро и се намира в Испаниа.

02.12.2011 г.
- снимката е била изтрита -Петре в щуката имаше 2, 400 кг хаивер.

30.09.2011 г.
- снимката е била изтрита -Благодаря ви колеги да ви се връща и на вас и наслука.

30.09.2011 г.
- снимката е била изтрита -Браво колега супер бемкалия.

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »