Вход Търсене

Mнения за потребители споделени от  stojnrokera


ОценкаМнение

18.01.2012 г.
За потребител: stojnrokera
Чочо здравей имам пощи доста обадисе ще измислим нещо;**.

03.12.2011 г.
За потребител: Dobrin Dobrev
Колега имам два чифта димкежи за продаване. Гълъбите са работещи 3-бели1-червен на цвят.

07.03.2010 г.
За потребител: Yasen Yanev
Явно вече се си научил щом се хвалиш с чужда стока, покажи пилета от тебе вадени колега!

21.02.2010 г.
За потребител: 4040
Новобранец!

15.02.2010 г.
За потребител: Yasen Yanev
Млад и неопитен, но ще се научи с времето.

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »