Вход Търсене

Mнения за потребители споделени от  4040


ОценкаМнение

27.10.2011 г.
За потребител: NIKIN75
Дали имаш женска чайка за продан.

13.01.2011 г.
За потребител: stojnrokera
Браво рокер гълъбцетата са супер.

19.03.2010 г.
За потребител: stojnrokera
гълъбите са добри, но в лице малко слабички гълъбаря също малко куца

19.03.2010 г.
За потребител: Стоян Петров
гълъбите ти са страшни, ти как изглеждаш

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »