Вход Търсене

Mнения за потребители споделени от  toshk0_popovo


ОценкаМнение

17.12.2010 г.
За потребител: Pesho Bombeliata
Благодаря много за информацията колега. Беше ми много полезна и на пролет ще изпробвам капките. Още утре даже ще се разходя из аптеките и ще питам. Жив и здрав да си ти и твоите гълъби и много успехи. :)

27.09.2010 г.
За потребител: petev
Колега ще ходиш ли на Шумен?

18.08.2010 г.
За потребител: nino mezdra
По колко продаваш чифта седлати болани? :)

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »