Вход Търсене

Mнения за потребители споделени от  svilen sandov


ОценкаМнение

03.07.2011 г.
За потребител: boian totev
Щом се е върнала при теб много хубава ще е.

03.07.2011 г.
За потребител: boian totev
А това не е добре за спортен гълъб. Щом е свикнал за кратко време. Да не говорим це изобщо не трябва да можеш да го свикнеш. Ти си направи изводите.

14.02.2011 г.
За потребител: vego_84
Как разбра че са хубави, професоре? Знаеш ли какво се гледа на паламарския гълъб.

14.02.2011 г.
За потребител: vego_84
Ти от какво разбираш? Има ли порода по която не си компетентен?

14.02.2011 г.
За потребител: vego_84
Чета че раздаваш шамари и че си здрав покрай фитнеса, и аз се редя на опашка за шамари. Ако искаш мога да дойда да ми ги дадеш а?

12.10.2009 г.
За потребител: Симо
Какви пощи имаш?

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »