Вход Търсене

Mнения за потребители споделени от  fari40


ОценкаМнение

23.10.2011 г.
За потребител: "Гълъбовъдно д-во МИР"-Бс
Много организиран колега. Изпълнява си задълженията безупре4но. Дай боже пове4е такива хора за развитието на това красиво хоби.

17.02.2011 г.
За потребител: Диди
Диди аз съм на 70 г. До колкото разбирам Вие сте млад 4овек но ве4е правилно се ориентирате в гълъбовъдството. Желая Ви успех.

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »