Вход Търсене

Mнения за потребители споделени от  A.BELOV


ОценкаМнение

12.09.2009 г.
За потребител: Purko
Май видя снимките и няма какво да кажеш. За това ли не пишеш вече Ице?

10.09.2009 г.
За потребител: Purko
Я сега гледай за какво става на въпрос. Ицко после пак ще приказваме.

07.09.2009 г.
За потребител: Purko
Ице, кво да ти кажя, долу горе биваш, ама има още хляб да ядеш...

07.09.2009 г.
За потребител: Purko
Ами какво да ти кажя, долу горе стават.

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

  • Спортни пощи
  • Свободни спортни пощи За повече информация на лично.

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »