Вход Търсене

Mнения за потребители споделени от  deso


ОценкаМнение

19.02.2010 г.
За потребител: moni1980
Качи някоя снимка бе?

22.07.2009 г.
За потребител: manol rusenoff
Еми давай ми ги тия дето не ти се въртят. Аз ги късам главите ако некой не се върти. Нот това става рядко. Ние тях ги махаме. Гледаме да летят чисто.

21.06.2009 г.
За потребител: Огнян
Здравей, и аз съм от Лом. Къде живееш там да дойда да ти видя гълъбите?

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »