Вход Търсене

"Калифорнийски заек женски" - снимка от галерия "Животни"



Име / Мнение
 Aragoen
И най вкусни! !
 dani_1974
Съгласен съм с теб колега. За личното стопанство са най-добри а и най-красиви.
 Aragoen
Да така е с по-висок приръст са и са по скорозрели но за личното стопанство най-добре са калифорнийците по-добре оползотворяват фуражите, а и рандемана не им е лош.
 dani_1974
Калифорнийците са супер-няма спор но най-добра порода за стоково производство са зайците от породата "ЦИКА". Те са с най-добър рандеман и са готови за разплод още на 3 месец.
 GENKO$2000
В моите галерии има. . .
 Aragoen
Дай снимки да ги видя ако може : ).
 GENKO$2000
И аз имам.
 Aragoen
Благодаря колега.
 GENKO$2000
Много хубави калифорнийки браво. . .
 Aragoen
Да, наистина са перфектните зайци за личното стопанство, също така имат и малака консомация за 1 кг прираст : ).
 Pesho Bombeliata
Калифорнииските са зайци мечта , много непретенциозни са , бързо нандават , много раждат , и най важното не подбиват краката ,.

Последна новина

Високо и безопасно: как партньорството с гълъбари помага за опазването на хищните птици
Конфликтите между хората и дивата природа често се възприемат като неизбежни. Кампанията „Високо и безопасно“, реализирана през 2025 г. в рамките на LIFE проекта „Живот за сокола“, показва, че чрез сътрудничество и иновации могат да се намерят ефекти… [ още... ]


Гълъбовъди на път

 ново Исперих    София  
Здравейте! Търся превоз на 4-ри гълъба от гр. Исперих (или в близост до него) за гр. София. Транспортът ще бъде заплатен.

Обява на фокус

 

Калкулатори

Дата на снасяне на яйцата:

Статистика Разгледай »